Makelaardij Thuis is een jong en gedegen kantoor in Vlaardingen dat jarenlange ervaring heeft opgedaan in de vastgoedmarkt. Sinds 2008 staat Bernadette Veltman met haar team voor de deur, en sindsdien is het kantoor onmisbaar geworden in de regio. Dagelijks werken zij met plezier aan aankopen, verkoop en taxaties. Het kantoor is gevestigd aan Korte Hoogstraat 33A en staat open voor bezoekers die graag een kop koffie willen drinken. Bijn...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Claudius Civilislaan 19
3132JA Vlaardingen
€ 549.000 k.k.
€ 4.128/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 140 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Gijsbrecht van Amstelstraat 248
3132VK Vlaardingen
€ 289.000 k.k.
€ 3.612/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Glidkruid 5
3137WG Vlaardingen
€ 475.000 k.k.
€ 4.750/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 106 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Nachtegaallaan 35
3135KV Vlaardingen
€ 519.000 k.k.
€ 4.513/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schiedamseweg 12 G
3134BK Vlaardingen
€ 325.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Richard Holstraat 93
3131EN Vlaardingen
€ 289.000 k.k.
€ 4.129/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (103)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
103 avis total
Funda
90 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
Kleine Buitenweide 77
10Zeer prettig contact met makelaar en haar medewerkers. Vanaf dag 1 het vertrouwen gehad in dit team. Waarvoor dank!
-
Hoogstraat 118
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van onze makelaar bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste contact verliep alles professioneel, duidelijk en prettig. Er werd goed meegedacht, snel geschakeld en we werden tijdens het hele proces uitstekend op de hoogte gehouden. Dankzij de deskundigheid, inzet en goede communicatie is ons huis snel en succesvol verkocht. Wat vooral opviel was de persoonlijke benadering en het vertrouwen dat werd gegeven gedurende het hele t…
-
Hoogstraat 120
-
Schiedamseweg 123
8Betrokken en vaak updates na bezichtigingen. Fijn contact en behulpzaam. En dachten goed mee en gaven tips
-
Johan Willem Frisolaan 18
9Professionele begeleiding gehad. Is betrokken en zegt wat ze doet en doet wat ze zegt. Heeft zaken goed georganiseerd.