Als makelaar in Etten-Leur staat 076 Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Met een sterke focus op de regio Etten-Leur en jarenlange ervaring, helpen we zowel kopers als verkopers met vertrouwen en professionaliteit. Wij beloven een doorlopende, transparante en gerichte aanpak bij elke transactie. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop en taxaties, waarbij we gebruik maken van erkende certificaten zoals...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Cellostraat 5
4876VR Etten-Leur
€ 355.000 k.k.
€ 3.817/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- 170 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Houtduif 9
4872MJ Etten-Leur
€ 380.000 k.k.
€ 3.193/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Tolhuislaan 35
4875AH Etten-Leur
€ 699.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- 694 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vincentiushof 31
4874MW Etten-Leur
€ 399.000 k.k.
€ 5.700/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 77 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Laurierhof 22
4871VP Etten-Leur
€ 399.000 k.k.
€ 3.381/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 166 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Streek 36
4876AT Etten-Leur
€ 750.000 k.k.
€ 4.630/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 280 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (86)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
86 avis total
Funda
54 commentaires sur Funda
32 commentaires sur Google
-
Van der Poest Clementstraat 31
9Korte lijntjes en goede brede kennis. Zijnberg bekend in etten leur en zijn transparant en duidelijk.
-
Vinkenbroek 73
10Superfijne makelaar die helemaal met je meedenkt en persoonlijke aandacht geeft. Aankoop en verkoop van de woning verliep erg soepel. Heel blij mee!
-
Toernooiveld 14
9Hele fijne mensen die spontaan en modern communiceren. Korte lijntjes en lekker vlotte begeleiding van het proces!
-
Spletting 25
10Beste Makelaar ooit. Zeer fijn en professioneel contact en uitstekende communicatie, kunnen veel makelaars voorbeeld aan nemen. Chapeau !
-
Zilvermeeuw 151
10Hele fijne makelaar. Altijd snel bereikbaar, ook in weekenden. Duidelijke communicatie zodat je weet waar je aan toe bent. Je wordt duidelijk meegenomen in het hele proces vanaf het begin tot einde.
-
Andrew
10Top makelaar! Altijd bereikbaar, mega snelle reacties en denken met alles mee! Van harte aan te bevelen! Kundig en erg persoonlijk!
-
Schipperstraat 138
10Traduit par l'IABeaucoup de connaissance du marché, penser extrêmement bien, communication très rapide et fine ! Au total, à recommander !
-
Concordialaan 139 E
10Traduit par l'IALe processus entier se déroule de manière fluide et dans une ambiance détendue. Très satisfait du déroulement complet des événements.
-
Zareh Kirakosian