Als Makler in Etten-Leur steht 076 Immobilienmakler für zuverlässigen und persönlichen Service. Mit einem starken Fokus auf die Region Etten-Leur und jahrelanger Erfahrung helfen wir sowohl Käufern als auch Verkäufern mit Vertrauen und Professionalität. Wir versprechen einen kontinuierlichen, transparenten und zielgerichteten Ansatz bei jeder Transaktion. Unsere Dienstleistungen umfassen unter anderem Verkauf und Bewertung, wobei wir ze...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Cellostraat 5
4876VR Etten-Leur
€ 355.000 k.k.
€ 3.817/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 170 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Houtduif 9
4872MJ Etten-Leur
€ 380.000 k.k.
€ 3.193/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 119 m²
- Fläche des Grundstücks
- 133 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Tolhuislaan 35
4875AH Etten-Leur
€ 699.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 156 m²
- Fläche des Grundstücks
- 694 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Vincentiushof 31
4874MW Etten-Leur
€ 399.000 k.k.
€ 5.700/m²
A+Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 70 m²
- Fläche des Grundstücks
- 77 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Laurierhof 22
4871VP Etten-Leur
€ 399.000 k.k.
€ 3.381/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 166 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Streek 36
4876AT Etten-Leur
€ 750.000 k.k.
€ 4.630/m²
A+++Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 162 m²
- Fläche des Grundstücks
- 280 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (86)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
86 Bewertungen insgesamt
Funda
54 Bewertungen auf Funda
32 Bewertungen bei Google
-
Van der Poest Clementstraat 31
9Korte lijntjes en goede brede kennis. Zijnberg bekend in etten leur en zijn transparant en duidelijk.
-
Vinkenbroek 73
10Superfijne makelaar die helemaal met je meedenkt en persoonlijke aandacht geeft. Aankoop en verkoop van de woning verliep erg soepel. Heel blij mee!
-
Toernooiveld 14
9Hele fijne mensen die spontaan en modern communiceren. Korte lijntjes en lekker vlotte begeleiding van het proces!
-
Spletting 25
10Beste Makelaar ooit. Zeer fijn en professioneel contact en uitstekende communicatie, kunnen veel makelaars voorbeeld aan nemen. Chapeau !
-
Zilvermeeuw 151
10Hele fijne makelaar. Altijd snel bereikbaar, ook in weekenden. Duidelijke communicatie zodat je weet waar je aan toe bent. Je wordt duidelijk meegenomen in het hele proces vanaf het begin tot einde.
-
Andrew
10Top makelaar! Altijd bereikbaar, mega snelle reacties en denken met alles mee! Van harte aan te bevelen! Kundig en erg persoonlijk!
-
Schipperstraat 138
10Übersetzt durch KISehr viel Marktkenntnis, extrem gut mitdenken, sehr schnelle und feine Kommunikation! Alles in allem zu empfehlen!
-
Concordialaan 139 E
10Übersetzt durch KIDer gesamte Prozess verläuft flüssig und in entspannter Atmosphäre. Sehr zufrieden mit dem gesamten Ablauf.
-
Zareh Kirakosian
10076 hebben mijn vriendin en ik als zeer prettig ervaren bij de aankoop van ons eerste koophuis! De communicatie verloopt vlot, ze denken echt met je mee en hebben het beste met je voor. Alles gaat transparant en bovendien zijn het hele warme, fijne mensen om mee samen te werken! Kortom: wij raden 076 van harte aan aan iedereen en hopen later opnieuw gebruik te kunnen maken van hun geweldige diensten :)