Van Der Linde Makelaardij is sinds 2008 een betrouwbare partner op de makelaarsmarkt van de NO Veluwe. Wij bieden persoonlijke en betrokken begeleiding bij het kopen, verkopen, verhuren of taxeren van onroerend goed. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijfsruimte of investeringsobject, wij helpen u graag op een transparante en eerlijke manier. Onze nadruk ligt op de klant, met een lange-termijnvisie en een team dat zich volledig t...
Current housing stock
-
- Available
Julianastraat 31
8081AW Elburg
€ 499.500 k.k.
€ 5.612/m²
DSave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- 351 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Clakenweg 95
8081LT Elburg
€ 429.500 k.k.
€ 3.003/m²
CSave as favorite- Living area
- 143 m²
- Land area
- 190 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Verlengde Haerderweg 5 R 13
8085RJ Doornspijk
€ 250.000 k.k.
€ 3.521/m²
ESave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- 567 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Goorweg 3
8085PB Doornspijk
€ 1.098.500 k.k.
€ 5.492/m²
CSave as favorite- Living area
- 200 m²
- Land area
- 3895 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Noorderkerkstraat 5
8081ET Elburg
€ 445.000 k.k.
€ 3.248/m²
FSave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 69 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Under consideration
Passestraat 7
8081VH Elburg
€ 365.000 k.k.
€ 3.578/m²
CSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 220 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (65)
Review platforms
BronscoresTotal score
65 total reviews
Funda
39 reviews on Funda
26 reviews on Google
-
Schokkerstraat 77
10Martijn is een fijne man die je meeneemt door het verkoopproces. Hij komt met adviezen, gevraagd en ongevraagd. Wij zijn erg tevreden 👍
-
Westerwalstraat 5
10Super vriendelijk team zowel de makelaar als het kantoor team, pakken alles zeer deskundig op en hebben veel kennis van de markt.
-
Schokkerstraat 195
8Het liep heel goed en bij vragen kregen we gauw antwoord. Hele fijne makelaar en heel betrouwbaar. Zou iedereen deze makelaar aanraden .
-
Schokkerstraat 85
10Translated by AIVery professional guidance. Thanks to a good knowledge of the local market, we were able to sell our house quickly.
-
Vrijheidsstraat 5
10Goede makelaar met veel kennis over de markt en plezierig in de omgang. Iedereen die zijn huis wilt verkopen, zou ik V D Linde aanbevelen.
-
Noorderkerkstraat 16
9Translated by AIThe contact was seamless, we were regularly kept informed about various matters such as bids and negotiations, we could always switch quickly. It was pleasant to do business.
-
Hertogstraat 13
10Translated by AIExcellent guidance and contacts. Expertise regarding the local market. Good ideas regarding the sales strategy.
-
Koperwiek 7
10Translated by AIShort lines of communication, pleasant coordination and quick action when needed. Very satisfied with the end result.
-
Gerda Schreurs
10Translated by AIWe had Edwin as a real estate agent when selling our farmhouse and are very satisfied. Discusses everything and good communication with us and with viewers and buyers. At the handover both for us as well as for the new residents a nice attention and that was at the purchase of our new house with another real estate agent quite different. These are also these kind of small things that make the difference, Edwin and team, thank you!