Bato Makelaars und Immobilienberater steht für persönliche Beratung, Engagement und eine moderne Herangehensweise. In der Region Oss-'s-Hertogenbosch helfen wir Ihnen gerne beim Kauf oder Verkauf einer Immobilie. Mit Leidenschaft für unsere Arbeit und einer offenen, fröhlichen Einstellung sorgen wir dafür, dass Sie spüren, wie viel wir uns um Sie kümmern. Unsere Kenntnisse sind stets auf dem neuesten Stand, dank jährlicher Schulungen un...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Tollensstraat 76
5343HL Oss
€ 575.000 k.k.
€ 2.426/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 237 m²
- Fläche des Grundstücks
- 358 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Haagpoort 44
5346LD Oss
€ 450.000 k.k.
€ 3.750/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 133 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Iman van den Boschstraat 44
5348TG Oss
€ 350.000 k.k.
€ 3.763/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 93 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Lithse Dijk 50
5397ED Lith
€ 1.295.000 k.k.
€ 3.997/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 324 m²
- Fläche des Grundstücks
- 1204 m²
- Schlafzimmer
- 7
-
- Verfügbar
Zevenbergseweg 40
5351PJ Berghem
€ 700.000 k.k.
€ 4.636/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 151 m²
- Fläche des Grundstücks
- 668 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Den Bogert 43
5394AW Oijen
€ 635.000 k.k.
€ 3.098/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 205 m²
- Fläche des Grundstücks
- 550 m²
- Schlafzimmer
- 4
Bewertungen (88)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
88 Bewertungen insgesamt
Funda
51 Bewertungen auf Funda
37 Bewertungen bei Google
-
Haagpoort 48
10Het contact verliep erg goed. De makelaar nam zeer regelmatig contact op, wat zeer prettig is. Men is erg vriendelijk, deskundig en betrokken. We zijn zeer tevreden en zouden ze zeker aanraden als makelaar.
-
Jordi de Oude
10Zowel tijdens de aankoop (als verkopende makelaar) en bij de verkoop van mijn eigen woning ben ik begeleid door Hans en Debbie. Vakkundige mensen, die altijd paraat staan en goede begeleiding leveren. Ik ben ontzorgd van begin tot eind. Hans, Debbie: nogmaals dank!
-
Donauring 83
10Fijne en rustige makelaar. Geeft ruimte voor eigen keuzes en invulling. Pakt door op mogelijkheden en denkt mee, geeft passende adviezen
-
Van Limburg Stirumstraat 3
10Wij kijken met enorm veel tevredenheid terug op de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment viel de prettige en toegankelijke manier van communiceren op. Er wordt echt geluisterd, meegedacht en gehandeld met oog voor de menselijke maat. De deskundigheid is duidelijk merkbaar in elke stap van het proces. Adviezen zijn goed onderbouwd, transparant en getuigen van ruime kennis van de markt. Wat deze makelaar daarnaast onderscheidt, is de bereidheid om net dat…
-
Klaphekkenstraat 7 G
9Prima. Afspraken werden altijd nagekomen. Contact verliep altijd soepel. Bato komt betrouwbaar en deskundig over.