Mooi Makelaardij B.V.
"Optimal service and worry-free support for every customer!"
Bij Mooi Makelaardij in Amstelveen combineren we jarenlange ervaring met persoonlijke service. Wij zijn actief in verschillende regio’s, waaronder Amsterdam, Uithoorn en het Gooi. Onze klanten krijgen hulp bij het verkopen, aankopen en taxeren van woningen. Wij verzorgen taxaties voor diverse doeleinden, zoals aankoop, erfgenamen of WOZ. Door onze lokale kennis van marktprijzen en leefomstandigheden geven we betrouwbare adviezen. De won...
Current housing stock
-
- Available
Wimbledonpark 45
1185XM Amstelveen
€ 280.000 k.k.
€ 3.733/m²
BSave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Pienemanstraat 34
1072KH Amsterdam
€ 675.000 k.k.
€ 8.882/m²
ASave as favorite- Living area
- 76 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Maritsa 10
1186LD Amstelveen
€ 600.000 k.k.
BSave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 115 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hillenraad 32
1187DH Amstelveen
€ 795.000 k.k.
€ 5.803/m²
ASave as favorite- Living area
- 137 m²
- Land area
- 126 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Kringloop 25
1186GR Amstelveen
€ 485.000 k.k.
€ 5.389/m²
CSave as favorite- Living area
- 90 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Iwan Kantemanplein 28
1060RM Amsterdam
€ 845.000 k.k.
€ 4.856/m²
ASave as favorite- Living area
- 174 m²
- Land area
- 139 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (58)
Review platforms
BronscoresTotal score
58 total reviews
Funda
46 reviews on Funda
12 reviews on Google
-
Poeldijkstraat 295
10Stefan heeft ons uitstekend begeleid bij zowel de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze oude. Zijn kritische blik tijdens het aankoopproces en de vlotte, heldere communicatie gaven ons veel vertrouwen. Wij bevelen Stefan dan ook van harte aan.
-
Jacob de Graeflaan 111
10Hele fijne aankoopmakelaar. Goed bereikbaar, deskundig advies en ze regelde alles uitstekend, inclusief het contact met de verkopend makelaar.
-
Raamsingel 18
10Altijd goed bereikbaar, heldere communicatie, duidelijke uitleg en onze belangen sterk vertegenwoordigd
-
Van Koetsveldstraat 12
9Translated by AIVery fine and reliable, very good at informing and listening. Clear how the viewings were prepared, but 2 viewings needed to hear the first offer. Very clear how I could best prepare the viewings.
-
Reigerlaan 22
9Translated by AIStefan was always very reachable, certainly not a 9-17 mentality. Even in the evenings and on weekends he is well reachable. Communicates well and clearly and keeps appointments. Easy to get along with and knowledgeable.
-
Bouwmeester 79
9Translated by AIStefan is a nice real estate agent. He has a good view on the housing market and is nice in the way he deals with people. I have sold a house for the second time with him. This went quickly, smoothly and with the intended profit.
-
Burgemeester Fremery Kalfflaan 19