Meiboom Makelaardij & Financieel advies
"The convenience of everything under one roof!"
Meiboom Makelaardij & Financieel Advies staat voor een geïntegreerd team dat zich specialiseert in de verkoop en aankoop van woningen, hypotheekadvies en verzekeringszaken. In de regio Moerdijk en omgeving werken wij al meer dan 40 jaar mee aan de woonwensen van klanten. Onze ervaring en kennis van de huizenmarkt laten ons betrouwbare en doordachte begeleiding geven bij grote keuzes in het leven. Wij leggen veel nadruk op duidelijke com...
Current housing stock
-
- Available
Plataanstraat 9
4793BA Fijnaart
€ 319.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 125 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wesemaelestraat 22
4724AG Wouw
€ 498.000 k.k.
€ 3.984/m²
ASave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- 415 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Schuttersweg 80
4761BB Zevenbergen
€ 439.000 k.k.
€ 4.526/m²
ASave as favorite- Living area
- 97 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Huizersdijk 28 a
4761PV Zevenbergen
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
A+Save as favorite- Living area
- 79 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Akkerstraat 81
5025MG Tilburg
€ 395.000 k.k.
€ 4.031/m²
CSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- 121 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Grote Waard 9
4761MR Zevenbergen
€ 359.000 k.k.
€ 3.042/m²
CSave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (96)
Review platforms
BronscoresTotal score
96 total reviews
Funda
48 reviews on Funda
48 reviews on Google
-
Sandefjord 31
10Wij waren erg blij met deze makelaar. Goed advies, duidelijk en vriendelijk. Snel schakelen. Super tevreden.
-
Grote Waard 25
9Fijn contact met de makelaar en het team. Alles duidelijk en prettig. Huis snel verkocht, wij zijn geheel tevreden.
-
Voorstraat 2
10Geweldig professioneel team, staan altijd voor je klaar, aanrader voor iedereen die financieel advies wil hebben of zijn haar woning wilt verkopen, of woning wil aankopen.
-
Prins Willemstraat 22
10Fijn, korte lijnen dus snelle reactie op vragen, duidelijk, eerlijk, meedenkend, hield ons op de hoogte, marktkennis perfect en heel vriendelijk.
-
Naomi De graaf
10Translated by AIAs starters we are excellently supported by Meiboom Makelaardij and Financieel Advies. Everything was clearly and professionally explained, and we felt fully supported throughout the entire process. We therefore wholeheartedly recommend them to anyone looking for expert and reliable advice.
-
Rob
10Translated by AIBoth in terms of insurance and real estate, 20 years of great experience! Customer is king… personal, professional and involved. In short, a recommendation!
-
Kraan 17
10Translated by AIFrom the first conversation, we had a good feeling about this real estate agent. He took his time, was honest about possibilities and gave realistic advice. The communication was clear and quick and we were continuously kept informed throughout the process. Thanks to the professional approach and market knowledge, our home was successfully sold. Absolutely a recommendation!