Willemars Wonen, jouw NVM makelaar voor Breda
"Personally, driven and with an eye for detail"
Als je woning wilt verkopen met persoonlijke aandacht, gedrevenheid en een oog voor detail, dan ben je bij Willemars Wonen aan het juiste adres. Ik help je met gratis stylingtips om je huis optimaal te presenteren, zodat de verkoopprijs maximaal kan zijn. Met één vast aanspreekpunt en korte communicatielijnen ben ik altijd voor je, ook in de avonduren of op weekends. Mijn aanpak is gericht op succesvolle verkoop en klanttevredenheid. Do...
Current housing stock
-
- Available
Overakkerstraat 107 B1
4834XK Breda
€ 485.000 k.k.
€ 5.988/m²
ASave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Brigidastraat 24
4834WJ Breda
€ 45.000 k.k.
Save as favorite- Living area
- —
- Land area
- 20 m²
- Bedrooms
- —
-
- Sold subject to confirmation
Kolfbaanstraat 14 A
4814CL Breda
€ 275.000 k.k.
€ 4.825/m²
CSave as favorite- Living area
- 57 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Sold subject to confirmation
Cijnsbroek 10
4822ZT Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.814/m²
ASave as favorite- Living area
- 118 m²
- Land area
- 270 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Zomergemstraat 14
4826CW Breda
€ 350.000 k.k.
€ 4.667/m²
ASave as favorite- Living area
- 75 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold subject to confirmation
Vilvoordestraat 23
4826PT Breda
€ 435.000 k.k.
€ 3.246/m²
ASave as favorite- Living area
- 134 m²
- Land area
- 148 m²
- Bedrooms
- 5
Reviews (115)
Review platforms
BronscoresTotal score
115 total reviews
Funda
30 reviews on Funda
85 reviews on Google
-
Arthur de Beus
8Corette is een enthousiaste dame met een gedegen kennis van de woningmarkt in Breda. Heeft goed meegedacht met onze wensen, maar schroomt niet om een (goed onderbouwd) advies te geven dat daar niet geheel mee strookt. Communicatie langs verschillende kanalen liep uitstekend en over het algemeen heel snel reactie op vragen en opmerkingen. Kortom, zeer tevreden met deze makelaar die ook nog eens net iets meer aan opbrengst heeft weten te realiseren dan aanvankelijk realistisch leek.
-
Esther Willems
10Willemars Wonen is een enthousiaste makelaar die graag meedenkt. Ze zit boordevol creatieve ideeën om het te verkopen huis zo aantrekkelijk mogelijk in de markt te brengen. Wij hebben haar dienst als zeer prettig ervaren!
-
Marconistraat 37
9Willemars is een enthousiaste makelaar die graag meedenkt. Ze zit boordevol creatieve ideeën om het te verkopen huis zo aantrekkelijk mogelijk in de markt te brengen. Wij hebben haar dienst als zeer prettig ervaren!
-
Rudie Seuters
10Corette weet waar ze over praat en helpt en begeleid je van begin tot het einde Mocht je twijfelen stop met zoeken en neem zsm contact met der op een super makelaar
-
Molstraat 25
10Een echte vakvrouw in hart en nieren. Snapt het vak heel goed ze heeft me perfect geholpen met het mee denken in verkoop. Mocht je twijfelen stop met zoeken en neem zsm contact met der op zij helpt je perfect