Zonnenberg Makelaardij B.V. | Member Baerz & Co
"It's about people, not stones."
Zonnenberg Makelaardij staat al 23 jaar voor in de woningmarkt en heeft zich gespecialiseerd in het kopen, verkopen en beheren van woningen op de Utrechtse Heuvelrug, in Gelderland en de Betuwe. Met twee kantoren in Veenendaal en Rhenen is het bedrijf goed gevestigd om een breed gebied te bedienen. Of je op zoek bent naar je eerste woning, overstap wilt maken of juist kleiner wilt gaan wonen, onze makelaars staan voor je klaar met perso...
Current housing stock
-
- Available
Verlengde Spoorlaan 12
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
CSave as favorite- Living area
- 184 m²
- Land area
- 664 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Scheepjeshof 31
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²
ASave as favorite- Living area
- 89 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
De Sterke Arm 49
3901EL Veenendaal
€ 287.500 k.k.
€ 4.873/m²
DSave as favorite- Living area
- 59 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
't Melkhuis 42
3902CW Veenendaal
€ 435.000 k.k.
€ 3.508/m²
BSave as favorite- Living area
- 124 m²
- Land area
- 160 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Patrimoniumlaan 111
3904AC Veenendaal
€ 532.500 k.k.
€ 4.712/m²
CSave as favorite- Living area
- 113 m²
- Land area
- 310 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Nieuwe Veenendaalseweg 229 A2
3911MJ Rhenen
€ 274.950 k.k.
Save as favorite- Living area
- 66 m²
- Land area
- 520 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
43 reviews on Funda
-
De Monding 9
9Van begin tot en met de verkoop met veel inlevingsgevoel en professioneel begeleid. Het hele traject liep als een zonnetje.
-
Boegspriet 2
9Het contact verliep goed. We konden altijd ( telefonisch) terecht met vragen. Ons huis was binnen redelijke tijd verkocht.
-
Cuneraweg 350
10Super begeleiding. Veel connecties in de buurt waardoor we heel veel bezichtigingen hadden. Op kantoor zitten ook hele kundige dames. Ook als er wat te verbeteren is zoals bij ons bij de foto's wordt er meegedacht en wordt er gewoon nog een sessie georganiseerd. De brochure van ons huis zag er ook top uit.
-
Buurtlaan oost 137
8Altijd vriendelijk en denken goed mee. Ook als aankoop makelaar zeer tevreden over, echt een top team.
-
Jasmijn 53
9Alles is soepel verlopen, altijd netjes te woord gestaan . Zeker ook de dames op kantoor 👍 Goede kennis van zaken , ook voor de financieel adviseur.
-
De Korenbeurs 40
10Heel erg fijn. Korte lijnen. Professionele benadering maar ook een beetje familie gevoel, dat je niet schroomt om ze wat te vragen.
-
Nieuweweg 118
9Translated by AIContact went smoothly Handled quickly And everything went well Knows well how the market works Have set multiple houses via them in the market