Makelaardij Van de Weerd
"Beau Vivre. Courtage Immobilier De Weerd"
L'agence immobilière de Weerd se distingue par une approche fraîche dans le secteur immobilier. Avec des années d'expérience et une passion pour le bel habitat, nous vous aidons à concrétiser votre maison de rêve. Notre méthode de travail est caractérisée par une professionnalité, l'honnêteté et une forte attention portée à la satisfaction client. Grâce à la création d'un réseau étendu, tant localement qu'à l'échelle régionale, nous pou...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Houtersweg 74
8071DN Nunspeet
€ 369.000 k.k.
€ 5.952/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Gerrit Mouwweg 28
8075AT Elspeet
€ 485.000 k.k.
€ 4.145/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Oosterlaan 78
8072BZ Nunspeet
€ 779.000 k.k.
€ 5.058/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 595 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Ds. Wisseweg 21
8075DB Elspeet
€ 609.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 133 m²
- Superficie du terrain
- 274 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vale Ouwelaan 194
8084JV 't Harde
€ 599.000 k.k.
€ 7.395/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 81 m²
- Superficie du terrain
- 574 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Berkenlaantje 4
8072CZ Nunspeet
€ 895.000 k.k.
€ 5.812/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 795 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (83)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
83 avis total
Funda
65 commentaires sur Funda
18 commentaires sur Google
-
Prinses Christinastraat 37
10Het verkoopproces verliep geheel vlekkeloos. We werden van alles goed op de hoogte gehouden, korte lijntjes en alles zeer correct uitgevoerd. Prettige bijkomstigheid is dat ons huis ook nog eens zeer snel verkocht was. Al met al Makelaardij van de Weerd als zeer prettig ervaren!
-
Dokter Huisinghlaan 7
9Er liep helemaal niets fout. Zeer correcte afhandeling en goede begeleiding. Altijd goed bereikbaar.
-
Evelien Bronkhorst
10Super fijne en zeer snelle samenwerking! Top
-
Hoefslag 15
10Een heel fijne en meedenkende makelaar! Alle medewerkers heel vriendelijk, behulpzaam en met kennis van zaken. Alles was snel geregeld en er zijn mooie foto’s en filmpjes gemaakt. Heel dankbaar voor hun hulp in het verkopen van mijn woning!🏠 absoluut aan te bevelen!
-
Dokter Huisinghlaan 8
9Veelvuldig ben ik gebeld na elke bezichtiging. Er was altijd iemand bereikbaar voor vragen. Was vlot verkocht !
-
Prins Willem Alexanderlaan 24
10We kwamen via ander Makelaarskantoor in contact met Herald van Ark die op dat moment in dienst was van Makelaardij van de Weerd in Nunspeet. Vanaf dag 1 heeft hij ons (en overigens ook de collega's van Makelaardij v.d. Weerd) bekwaam en terzake kundig begeleid bij het hele verkoopproces en wat daar allemaal bij komt kijken. Wij werden steeds van alles op de hoogte gehouden. Wij kunnen Makelaardij v.d. Weerd zeer zeker aanbevelen.