Makelaardij Van de Weerd
"Beautiful Living. Real Estate Agency Van de Weerd"
Real estate agency de Weerd stands for a fresh approach in the real estate sector. With years of experience and passion for beautiful living, we help you realize your dream home. Our working method is characterized by professionalism, honesty and a strong focus on customer satisfaction. By building a broad network, both locally and regionally, we can help you bring the right parties together. Our unique approach ensures that your home i...
Current housing stock
-
- Available
Houtersweg 74
8071DN Nunspeet
€ 369.000 k.k.
€ 5.952/m²
BSave as favorite- Living area
- 62 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Gerrit Mouwweg 28
8075AT Elspeet
€ 485.000 k.k.
€ 4.145/m²
ASave as favorite- Living area
- 117 m²
- Land area
- 157 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Oosterlaan 78
8072BZ Nunspeet
€ 779.000 k.k.
€ 5.058/m²
CSave as favorite- Living area
- 154 m²
- Land area
- 595 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Ds. Wisseweg 21
8075DB Elspeet
€ 609.000 k.k.
ASave as favorite- Living area
- 133 m²
- Land area
- 274 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Vale Ouwelaan 194
8084JV 't Harde
€ 599.000 k.k.
€ 7.395/m²
FSave as favorite- Living area
- 81 m²
- Land area
- 574 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Berkenlaantje 4
8072CZ Nunspeet
€ 895.000 k.k.
€ 5.812/m²
DSave as favorite- Living area
- 154 m²
- Land area
- 795 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (83)
Review platforms
BronscoresTotal score
83 total reviews
Funda
65 reviews on Funda
18 reviews on Google
-
Prinses Christinastraat 37
10Het verkoopproces verliep geheel vlekkeloos. We werden van alles goed op de hoogte gehouden, korte lijntjes en alles zeer correct uitgevoerd. Prettige bijkomstigheid is dat ons huis ook nog eens zeer snel verkocht was. Al met al Makelaardij van de Weerd als zeer prettig ervaren!
-
Dokter Huisinghlaan 7
9Er liep helemaal niets fout. Zeer correcte afhandeling en goede begeleiding. Altijd goed bereikbaar.
-
Evelien Bronkhorst
10Super fijne en zeer snelle samenwerking! Top
-
Hoefslag 15
10Een heel fijne en meedenkende makelaar! Alle medewerkers heel vriendelijk, behulpzaam en met kennis van zaken. Alles was snel geregeld en er zijn mooie foto’s en filmpjes gemaakt. Heel dankbaar voor hun hulp in het verkopen van mijn woning!🏠 absoluut aan te bevelen!
-
Dokter Huisinghlaan 8
9Veelvuldig ben ik gebeld na elke bezichtiging. Er was altijd iemand bereikbaar voor vragen. Was vlot verkocht !
-
Prins Willem Alexanderlaan 24
10We kwamen via ander Makelaarskantoor in contact met Herald van Ark die op dat moment in dienst was van Makelaardij van de Weerd in Nunspeet. Vanaf dag 1 heeft hij ons (en overigens ook de collega's van Makelaardij v.d. Weerd) bekwaam en terzake kundig begeleid bij het hele verkoopproces en wat daar allemaal bij komt kijken. Wij werden steeds van alles op de hoogte gehouden. Wij kunnen Makelaardij v.d. Weerd zeer zeker aanbevelen.