Van Gent Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Amsterdam. Met een sterke focus op expat-klanten en professionele woningfotografie ondersteunen we u bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze expertise zorgt voor transparantie en gerichte oplossingen in een dynamische markt. Wij bieden dienstverlening op het gebied van aankoop en verkoop, met een werkwijze die gericht is op uw wensen. Onze kennis va...
Current housing stock
-
- Available
Leerdamhof 393
1108CH Amsterdam
€ 495.000 k.k.
€ 3.750/m²
ASave as favorite- Living area
- 132 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Hogevecht 192
1102HK Amsterdam
€ 340.000 k.k.
€ 3.656/m²
ASave as favorite- Living area
- 93 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Ruiseveenpad 86
1106AN Amsterdam
€ 319.500 k.k.
€ 4.438/m²
CSave as favorite- Living area
- 72 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Polsbroekstraat 57
1106BC Amsterdam
€ 345.000 k.k.
€ 4.859/m²
CSave as favorite- Living area
- 71 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Binnenzagerij 36
1021PK Amsterdam
€ 350.000 k.k.
€ 8.140/m²
BSave as favorite- Living area
- 43 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Toutenburgstraat 97
1107PX Amsterdam
€ 295.000 k.k.
€ 4.836/m²
BSave as favorite- Living area
- 61 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (37)
Review platforms
BronscoresTotal score
37 total reviews
Funda
27 reviews on Funda
10 reviews on Google
-
Populierenlaan 80
10Translated by AITop Real Estate Agent has super guided everything and I could call him whenever I wanted!! Negotiated well!
-
Wamelstraat 127
10Dirck van Gent is een geweldige makelaar! Hij haalt alle zorgen bij je weg en begeleid jou door het hele proces heen! Ook is Dirck altijd bereikbaar voor al je vragen.
-
Voorthuizenstraat 111
10De begeleiding door Dirck van Gent was van begin tot eind deskundig, efficiënt, servicegericht en ontspannen. Niets dan lof!
-
Leusdenhof 409
10Van Gent makelaardij, Dirck heeft ons naar volle tevredenheid begeleid met de verkoop van onze woning. Meedenkend, invoelend en deskundig. Toppie!!!
-
Wamelstraat 136
10Excellent knowledge of the local market. Communicative and informative, responds promptly. Open and honest approach.
-
Jan Nautahof 7
9Het verkoopproces verliep vlot. Dirck heeft jarenlange ervaring en kennis van de lokale markt. Vragen werden snel beantwoord.
-
Voorthuizenstraat 48
10Translated by AIThe contact with Dirck was smooth from start to finish: I was heavily pregnant during the sale of our house and by the time it was done, I had already given birth, so I wanted to spend as little time and energy as possible on this process and Dirck has made sure that it was a very easy and stress-free journey.
-
Wolbrantskerkweg 48 A