NET Makelaars Haarlem is een gevestigd makelaarskantoor met diepgaande kennis van de huizenmarkt in Haarlem en omstreken. Wij zijn verankerd in de regio en geëngageerd bij het realiseren van betrouwbare, transparante transacties. Onze focus ligt op persoonlijke aandacht en professionele ondersteuning, zodat u zich volledig kunt richten op uw woonwensen. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop en taxatie, met een werkwijze die gericht is...
Current housing stock
-
- Available
Ben Viljoenstraat 11 RD
2021AA Haarlem
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
BSave as favorite- Living area
- 98 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Jo Sterckstraat 66
2036AJ Haarlem
€ 380.000 k.k.
€ 5.135/m²
BSave as favorite- Living area
- 74 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Sold subject to confirmation
Van Zeggelenstraat 60
2032WJ Haarlem
€ 475.000 k.k.
€ 5.398/m²
DSave as favorite- Living area
- 88 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Purchased
Van Egmondstraat 25
2024XL Haarlem
€ 589.000 k.k.
€ 5.556/m²
CSave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Paul Krugerstraat 41 D
2021XM Haarlem
€ 595.000 k.k.
€ 6.329/m²
ASave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Leidsestraat 15
2013XE Haarlem
€ 485.000 k.k.
€ 5.105/m²
FSave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 100 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (43)
Review platforms
BronscoresTotal score
43 total reviews
Funda
32 reviews on Funda
11 reviews on Google
-
Coltermanstraat 10 ZW
10Roxanne was vriendelijk en communiceert effectief. Ik ben heel tevreden over de samenwerking. Reageert snel op mijn vragen. Ook in het weekend.
-
Paul Krugerstraat 41 G
10All was perfect and exactly how I would expect. Agents helped me a lot also explaining details which I didn't know as not the local one.
-
Vosmaerstraat 80
10Ik ben zeer tevreden over Frans van Net Makelaars. Dankzij zijn scherpe onderhandeling heb ik een huis gekocht onder de vraagprijs in deze markt en daarmee wel genoeg budget beschikbaar weten te houden voor de benodigde verbouwing.
-
Engelenburg 191
10Contact met de makelaar verliep vlekkeloos. Verstand van zaken en onwijs fijn behandeld. Onwijs tevreden!
-
Jan van Walréstraat 10
10Translated by AIFrans, Roxanne and Roos from NET Makelaars Haarlem have helped us very well with the sale of our house. They used their expertise to make the house ready for sale, to market it, the guidance around viewings and offers, up to and including finally transferring our house to the buyer. Within each part of the process they were very accessible and always offered us professional guidance and advice.
-
Meeuwenstraat 91
10Translated by AIVery happy with the real estate agent. Always helpful and considerate of my personal situation and wishes. Gives very honest advice and is always available for questions and helps with arranging everything that is needed.