Adriaan van den Heuvel makelaars Eindhoven
"Full-service brokerage with expertise!"
Adriaan van den Heuvel Makelaars in Eindhoven staat voor een persoonlijke en professionele aanpak in de makelaardij. Wij begeleiden u doorheen het hele proces van verkoop, aankoop, huur en verhuur met een no-nonsense mentaliteit. Onze ervaring en samenwerking met vakexperts zorgen voor een betrouwbare, transparante en succesvolle samenwerking. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijfsruimte of advies over taxaties en onteigening, w...
Current housing stock
-
- Available
Leostraat 110
5615BP Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 3.874/m²
DSave as favorite- Living area
- 103 m²
- Land area
- 114 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Diepenbrockstraat 4
5654GC Eindhoven
€ 375.000 k.k.
€ 4.121/m²
ESave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- 144 m²
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Meerplein 89
5658LL Eindhoven
€ 450.000 k.k.
€ 5.488/m²
ASave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Prof. R. Regoutstraat 33
5684TL Best
€ 575.000 k.k.
€ 3.993/m²
BSave as favorite- Living area
- 144 m²
- Land area
- 271 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Fangorn 6
5661AK Geldrop
€ 670.000 k.k.
€ 3.384/m²
ASave as favorite- Living area
- 198 m²
- Land area
- 164 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Gladiolusstraat 20 C
5644ND Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 5.783/m²
ASave as favorite- Living area
- 69 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
Reviews (20)
Review platforms
BronscoresTotal score
20 total reviews
Funda
19 reviews on Funda
1 reviews on Google
-
de Koppele 45
10Ik ben ontzettend tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contactmoment viel direct op hoe behulpzaam en enthousiast zij is. Er werd echt de tijd genomen om naar mijn wensen te luisteren, en er werd actief met mij meegedacht in elke stap van het proces. Wat ik vooral heb gewaardeerd, is de strategische slimheid waarmee alles werd aangepakt. Er zat duidelijk een goed doordachte aanpak achter, wat mij veel vertrouwen gaf. Daarnaast wist zij op een pretti…
-
Penelopestraat 279
9Translated by AIZe zijn prompt in hun service en reactie en voldoen aan de behoeften van de koper en geven een menselijk karakter. Hun documenten en werk zijn gemakkelijk verwerkbare en transparantie is behouden gebleven met betrekking tot de bod, documenten, verkopers, enz. Ze zijn ook flexibel en aanpasbaar aan de behoeften en dynamische aard van het verkoopproces. De analyse en gewenste uitkomst in termen van vraagprijs, aantal bodende en aantrekken kopers was niet nauwkeurig voorspeld. Onduidelijke communicatie regardin…
-
Engelsbergenstraat 59
9Translated by AIContacts and responses to questions were always professionally pleasant and very helpful. Was very focused on alleviating issues.
-
Frambozenstraat 12
10Translated by AIBoth the purchase of our current home and the sale of our previous home went very well thanks to the speed and expertise of these real estate agents. Through the move channel, everything could be exchanged quickly and efficiently. I would definitely recommend this real estate agent to friends and acquaintances.